Профіль компанії

Socreat Electronics Technology Limited є високотехнологічне спільне підприємство підприємство з Гонконгу і материкового Китаю, що спеціалізуються на R & D, виробництва і продажу інтелектуальних світлодіодних світильників. На підставі «Родом з природи, створюють наше майбутнє» концепція, ми фокус на R & D, виробництва і продажів високої якості всіх в один сонячне світло саду, все в один сонячний вуличне світло, портативна система сонячного освітлення.

Socreat має професійні R & D команда, яка складає досвідчених інженерів світлодіодних драйверів і дизайнерів освітлення. Ми маємо міцну технічну силу і багатий досвід в розробці продукту, і ми співпрацюємо з професорами і експертами з Сианя університету Цзяотун і Сіані університету науки і технології, щоб надати клієнтам кращі продукти.

Дорога Смарт це новий бренд компанії Socreat, система управління брендом в материковій офіційно формує в 2016 році Ми впевнені , що цей новий бренд буде супер зіркою в усьому світі, що призвело до розвитку ринку сонячної енергії вуличного світла. Як лідер, ми наполягаємо на напрямку «експерт в інтелектуальному освітленні, засмагати світ», зберігаючи R & D в інтелектуальних продуктах освітлення і поліпшення якості світла. Ми створюємо більш зручний, більш енергоефективні, більш високу якість середовища проживання, за своєю мудрістю.


6362032933959691797566317.jpg


QQ图片20170118163202.jpg


QQ图片20170118163159.jpg