Про компанiю

Socreat електроніки технології Лімітед є високотехнологічним спільне підприємство підприємство з Гонконгу і материка, Спеціалізуючись в R & D, виробництва та продажу інтелектуальні світлодіодні світильники. На основі концепції «Виходити від природи, створювати наше майбутнє», ми є фокус на R & D, виробництва та продажу високоякісних все в один Сонячний Сад світла, все в один сонячної світло, портативний сонячного освітлення вулиць системи.

Socreat працює професійний R & D команда якого складає досвідчених світлодіодні драйвер інженерно-светодізайнери. У нас є тверді технічного сили багатий досвід у дизайні продукту і ми співпрацюємо з професорів та експертів з Xi'an Jiaotong університету та Xi'an університету науки і технології надають клієнтам кращі продукти.

Смарт-Роуд є новим брендом Socreat компанії, бренду системи управління в материковій частині офіційно формування в 2016. Ми впевнені, що цей новий бренд буде супер зірка в усьому світі, очолюючи розробку сонячне світло Маркет стріт. Як лідер, Ми наполягаємо на напрямок «знавець інтелектуальні освітлення, загоряються світу», зберігаючи R & D у інтелектуальні освітлення продукції і покращуючи якість світла. Ми створюємо більш зручний, більш енергоефективні, вища якість життєвого середовища мудрості.

Забезпечення якості

Наша Компанія володіє передові тестування обладнання та професійні та кваліфіковані інженер, які суворо контролювати весь процес, у тому числі матеріалу купує, виробляти процедури та готової продукції. Всі тести надійності перебуває в суворій відповідності з військової продукції. Наша продукція є повністю згідно з вимогою міжнародних стандартів, таких як UL, CE, FCC, RoHS і так далі.

Завод туру

Наша фабрика розташований у Gushu, Bao'An району Шеньчжень, який є електроніки виробничий центр у Китаї.

Gushu лише 2 станції метро від Shenzhen airport, це зручно для відвідування.

Отже, якщо ви зацікавлені в LED, будь ласка, не соромтеся до нас в гості, тепло Вітаємо!

Бачення підприємства:

Як лідер в інтелектуальних освітлення.

Керівництвом підприємства:

Експерт в інтелектуальних освітлення, загоряються світу.

Підприємство концепції:

Виходити від природи, створювати наше майбутнє.

Вартість компанії:

Пропонуємо клієнтів, співробітників, акціонерів та бізнес

Партнери платформу де можна створити і досягти мрії;

поважати та впроваджувати здібностей кожної людини і творчості.